SG-8018CE 4.9152M-TJHPA3
- 型號描述:
4.9152 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
- 型號:
- SG-8018CE 4.9152M-TJHPA3
- 品牌:
- EPSON
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 4.9152 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 6.8mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)